- Advertentie -
- Advertentie -
HomeNieuwsJoyce Bliek gaat NPRC leiden

Joyce Bliek gaat NPRC leiden

- Advertentie -

Delen

Joyce Bliek start op 17 november als CEO van de NPRC. Ze volgt Femke Brenninkmeijer op, die de coöperatie verruilt voor brancheorganisatie Energie Nederland, waar ze voorzitter wordt. Bliek is een bekende voor de NPRC en de aangesloten leden. Sinds 2020 is ze namelijk lid van de raad van commissarissen.

“Het collectief van de binnenvaartondernemers, medewerkers en klanten met hun logistieke uitdagingen, het voelt voor mij als thuiskomen”, zegt Bliek. “Ik heb de NPRC als commissaris leren kennen als een zeer professionele organisatie, en een sterk collectief waar de menselijke maat altijd het uitgangspunt is bij het ondernemen. Ik zie er ontzettend naar uit om intensiever met de leden en medewerkers samen te gaan werken, klanten nader te leren kennen en samen een toonaangevende toekomst van de logistiek via het water vorm te geven.”

Havenbedrijf Rotterdam

Bliek werkte in leidinggevende functies bij het Havenbedrijf Rotterdam, Lely (Nederlandse producent van robots en datasystemen voor de melkveehouderij) en Fugro (specialist in geodata), waar zij als directeur verantwoordelijk was voor logistieke en digitale onderdelen.

Voorzitter Frank Ex van de raad van commissarissen is enthousiast over de benoeming van de nieuwe CEO: “Ik heb Joyce leren kennen als een betrokken en energiek persoon met hart voor de NPRC. Ze combineert een coöperatieve geest met een scherp analytisch vermogen.”

“Haar commerciële instelling en daadkracht zullen de NPRC helpen bij de uitrol van de strategie voor de komende jaren. Haar grote netwerk in de Rotterdamse haven en kennis van digitalisering gaan zeker bijdragen aan de innovatieve en onderscheidende positie van de NPRC als Europese logistieke dienstverlener in het vervoer over water.”

 

 

.

 

 

Delen

- Advertentie -

Meer

Laat een reactie achter

Vul uw opmerking in!
Vul je naam in

- Advertentie -
- Advertentie -

- Advertentie -
- Advertentie -