Contact

Contactformulier

Sales / Advertenties / Marketing

Ken Rijkers

Commercieel manager

ken@binnenvaartkrant.nl
Mobiel / Whatsapp: 0611363519

Rica Adjis

Accountmanager

rica@binnenvaartkrant.nl

Klantenservice / Administratie / Boekhouding

Karin Hell

Office Manager

karin@binnenvaartkrant.nl

Mariska Doornkamp

Administratief medewerker

mariska@binnenvaartkrant.nl

Redactie / Nieuws

Michel Gonlag

Eindredacteur

redactie@binnenvaartkrant.nl

Sarah De Preter

Redacteur

redactie@binnenvaartkrant.nl

Martin Dekker

Hoofdredacteur

redactie@binnenvaartkrant.nl

Olivia Kooiman

Redactiemedewerker

redactie@binnenvaartkrant.nl

Vormgeving

Jimmy-Dean Hartog

Vormgever

vormgeving@binnenvaartkrant.nl

Angela Govers-Bakker

Vormgever

vormgeving@binnenvaartkrant.nl

Aan de Binnenvaartkrant werken mee

Frank Antonie van Alphen
Maikel Apai
Menno Bonnema
Evert Bruinekool
Jessy Burgers
Jan Johan ten Have
Joke Heikens
Jan Hoek
Jitze Hooghiemstra
Cees de Keijzer
Chris van Loon
Leona Meijer
Johan de Witte
Noud van der Zee

Drukwerk

Koninklijke BDU Grafisch Bedrijf B.V., Barneveld.

Contactgegevens

Binnenvaartkrant

‘s-Gravenweg 37B
2901 LA Capelle aan den IJssel

Tel. +31(0)10-4140060
Fax +31(0)84-8844671

Klantenservice

klantenservice@binnenvaartkrant.nl

Sales

sales@binnenvaartkrant.nl

Redactie

redactie@binnenvaartkrant.nl

Vormgeving

vormgeving@binnenvaartkrant.nl

KvK Rotterdam: 24241388
BTW nr.: NL802127149 B01

Abonnementen

Woonachtig in Nederland
€ 45,37 excl. 9% btw.

Woonachtig in België
€ 49,59 excl. 9% btw.

Woonachtig elders binnen Europa
€ 106,56 excl. 9% btw.

Woonachtig buiten Europa
Op aanvraag.

Abonnement aanvragen

Disclaimer

Op al onze aanbiedingen en overeenkomsten zijn onze algemene voorwaarden van toepassing zoals gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel te Rotterdam. Alle teksten en foto’s op deze website zijn auteursrechtelijk beschermd. Kopiëren – anders dan voor eigen gebruik – is niet toegestaan. Online of offline verveelvoudigen, kopiëren of publiceren in welke vorm dan ook is zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Riomar en/of de betreffende auteurs en fotografen verboden. Linken of verwijzen vanaf een andere internetsite naar deze website of artikelen is wel geoorloofd.

Bekijk hier de algemene voorwaarden en het privacybeleid.