woensdag, mei 22, 2019

Sales - Advertenties

Ken Rijkers

Commercieel manager

ken@binnenvaartkrant.nl

Rica Adjis

Accountmanager

rica@binnenvaartkrant.nl

Klantenservice - Administratie

Karin Hell

Office Manager

karin@binnenvaartkrant.nl

Mariska Doornkamp

Administratief medewerker

mariska@binnenvaartkrant.nl

Redactie

Michel Gonlag

Eindredacteur

redactie@binnenvaartkrant.nl

Martin Dekker

Hoofdredacteur

redactie@binnenvaartkrant.nl

Sarah De Preter

Redacteur

redactie@binnenvaartkrant.nl

Vormgeving

Steven Chiang San Lin

Vormgever

steven@binnenvaartkrant.nl

Bewaking

Max

kantoorhond

max@binnenvaartkrant.nl

Aan de Binnenvaartkrant werken mee

Frank Antonie van Alphen
Menno Bonnema
Evert Bruinekool
Jessy Burgers
Jan Johan ten Have
Joke Heikens
Jan Hoek
Jitze Hooghiemstra
Dymphina Jooren
Cees de Keijzer
Stefan Lans
Leona Meijer
Johan de Witte
Noud van der Zee

Drukwerk

Koninklijke BDU Grafisch Bedrijf B.V., Barneveld.

Disclaimer

Op al onze aanbiedingen en overeenkomsten zijn onze algemene voorwaarden van toepassing zoals gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel te Rotterdam.

Alle teksten en foto’s op deze website zijn auteursrechtelijk beschermd. Kopiëren – anders dan voor eigen gebruik – is niet toegestaan. Online of offline verveelvoudigen, kopiëren of publiceren in welke vorm dan ook is zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Riomar en/of de betreffende auteurs en fotografen verboden. Linken of verwijzen vanaf een andere internetsite naar deze website of artikelen is wel geoorloofd.

Download hier de Algemene voorwaarden en het Privacy statement.

Adres

Binnenvaartkrant
‘s-Gravenweg 37B
2901 LA Capelle aan den IJssel
Tel. +31(0)10-4140060
Fax +31(0)84-8844671

Klantenservice: klantenservice@binnenvaartkrant.nl Sales: sales@binnenvaartkrant.nl Redactie: redactie@binnenvaartkrant.nl KvK Rotterdam: 24241388
BTW nr.: NL802127149 B01

Abonnementen

Woonachtig in Nederland:
€ 43,00 excl. 9% btw
Woonachtig in België:
€ 47,00 excl. 9% btw
Woonachtig elders binnen Europa:
€ 101,00 excl. 9% btw
Woonachtig buiten Europa:
op aanvraag

Contactformulier