Contact

Contactformulier

Sales / Advertenties / Marketing

Ken Rijkers

Commercieel manager

ken@binnenvaartkrant.nl
Mobiel / Whatsapp: 0611363519

Rica Adjis

Commercieel medewerker

rica@binnenvaartkrant.nl
Mobiel / Whatsapp: 0611363493

Klantenservice / Administratie / Boekhouding

Karin Hell

Office Manager

karin@binnenvaartkrant.nl

Mariska Doornkamp

Administratief medewerker

mariska@binnenvaartkrant.nl

Redactie / Nieuws

Michel Gonlag

Eindredacteur

redactie@binnenvaartkrant.nl

Sarah De Preter

Redacteur

redactie@binnenvaartkrant.nl

Martin Dekker

Hoofdredacteur

redactie@binnenvaartkrant.nl

Vormgeving

Liene Jouwsma-Tomase

Vormgever

vormgeving@binnenvaartkrant.nl

Varina Kammeraat

Vormgever

vormgeving@binnenvaartkrant.nl

Colinda van Iperen

Vormgever

vormgeving@binnenvaartkrant.nl

Aan de Binnenvaartkrant werken mee

Frank Antonie van Alphen
Evert Bruinekool
Bianca Egging-Meijer
Jan Johan ten Have
Jan Hoek
Chris van Loon
Johan de Witte
Noud van der Zee
Niels Hummel

Drukwerk

Koninklijke BDU Grafisch Bedrijf B.V., Barneveld.

Contactgegevens

Binnenvaartkrant

‘s-Gravenweg 37B
2901 LA Capelle aan den IJssel

Tel. +31(0)10-4140060 
KvK Rotterdam: 24241388
BTW nr.: NL802127149 B01

Klantenservice / Administratie

klantenservice@binnenvaartkrant.nl

Sales / Advertenties / Marketing

sales@binnenvaartkrant.nl

Redactie / Artikelen

redactie@binnenvaartkrant.nl

Vormgeving

vormgeving@binnenvaartkrant.nl

Abonnementen

Woonachtig in Nederland
€ 52,50 exclusief 9% btw per jaar.

Woonachtig in België
€ 52,50 exclusief 9% btw per jaar.

Woonachtig elders binnen Europa
€ 113,70 exclusief 9% btw per jaar.

Woonachtig buiten Europa
Tarief op aanvraag.

Abonnement aanvragen

Disclaimer

Op al onze aanbiedingen en overeenkomsten zijn onze algemene voorwaarden van toepassing zoals gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel te Rotterdam. Alle teksten en foto’s op deze website zijn auteursrechtelijk beschermd. Kopiëren – anders dan voor eigen gebruik – is niet toegestaan. Online of offline verveelvoudigen, kopiëren of publiceren in welke vorm dan ook is zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Riomar en/of de betreffende auteurs en fotografen verboden. Linken of verwijzen vanaf een andere internetsite naar deze website of artikelen is wel geoorloofd.

Bekijk hier de algemene voorwaarden en het privacybeleid.