- Advertentie -
- Advertentie -
HomeRubriekWerkbezoeken in 2015

Werkbezoeken in 2015

- Advertentie -

Delen

Door de jaren heen hebben diverse bewindslieden en prominenten op uitnodiging van het BVB een bezoek aan de binnenvaart gebracht. Dit blijkt elke keer weer een erg aansprekende manier om mensen zelf te laten ervaren wat de branche in de praktijk te bieden heeft.

Een veel gehoorde reactie na afloop van dit kijkje in de keuken van de binnenvaart is dat ze daardoor een veel beter en realistischer beeld hebben van binnenvaartondernemers, het werken en wonen aan boord en de toegevoegde waarde van de binnenvaart. Bewustwording en voorlichting zijn dan ook de belangrijkste doelen van de werkbezoeken. De ontvangsten bieden voor de brancheorganisaties die hierbij aanwezig zijn tevens gelegenheid actuele onderwerpen en dossiers onder de aandacht te brengen.

 

icons_voortouw_25jaar

 

Ook in 2015 heeft het BVB diverse werkbezoeken georganiseerd. Een recordaantal werkbezoeken zelfs. Hieronder een overzicht van de mensen die het BVB dit jaar kennis heeft laten maken met de sector:

Allard Castelein van Havenbedrijf Rotterdam.
Allard Castelein van Havenbedrijf Rotterdam.

Maart: Pex Langenberg, wethouder haven, duurzaamheid, mobiliteit, bestuur en organisatie Rotterdam

April: Beleidsmedewerkers I&M

Mei: Martijn van Helvert, Tweede Kamer CDA, en Wim van de Camp, Europees Parlement CDA

Juli: Ronald Paul, COO Havenbedrijf Rotterdam

Augustus: Allard Castelein, CEO Havenbedrijf Rotterdam en Diederik Antvelink, Multimodal en Algemeen Directeur Van Uden

Augustus: Lutz Jacobi, Tweede Kamer PvdA

September: Beleidsmedewerkers I&M, beleidsmedewerkers Europees Parlement CDA en Hans van der Werf, secretaris-generaal van de CCR

Tweede Kamerlid Lutz Jacobi.
Tweede Kamerlid Lutz Jacobi.

Oktober: Gedeputeerde Conny Bieze, Provincie Gelderland

November: Beleidsambtenaren van Havenbedrijf Amsterdam

November: Gedeputeerde Rik Janssen, Provincie Zuid-Holland endirecteur-generaal Bereikbaarheid Mark Frequin

 

Aan alle bemanningen van de schepen waar we dit jaar aan boord mochten veel dank voor de gastvrijheid en de manier waarop jullie deze mensen kennis hebben laten maken met de binnenvaart. Tevens veel dank aan Rijkswaterstaat voor de gastvrijheid en het beschikbaar stellen van de patrouillevaartuigen.

 

 

Delen

- Advertentie -

Meer

Laat een reactie achter

Vul uw opmerking in!
Vul je naam in

- Advertentie -
- Advertentie -

- Advertentie -
- Advertentie -