- Advertentie -
- Advertentie -
HomeNieuwsVanaf 29 oktober stremming Hagestein

Vanaf 29 oktober stremming Hagestein

- Advertentie -

Delen

Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de sluis in de Lek bij Hagestein. De benedensluisdeuren worden vervangen. De doorvaart is daardoor van maandag 29 oktober 06.00 uur tot en met uiterlijk zaterdag 3 november 20.00 uur volledig gestremd.

Schepen kunnen in beide richtingen omvaren via het Amsterdam-Rijnkanaal en het Lekkanaal. Als de werkzaamheden eerder klaar zijn, wordt de stremming uiteraard eerder opgeheven. Rijkswaterstaat informeert de scheepvaart hierover dan zo snel mogelijk.
Rijkswaterstaat voert sinds april onderhoud uit aan de stuw- en sluiscomplexen in de Nederrijn en de Lek bij Driel, Amerongen en Hagestein. Hierbij hoort het wisselen van sluisdeuren, het vervangen van geleidelichten en het repareren van remming- en geleidewerken. De werkzaamheden moeten komend voorjaar klaar zijn.

Delen

- Advertentie -

Meer

Laat een reactie achter

Vul uw opmerking in!
Vul je naam in

- Advertentie -
- Advertentie -

- Advertentie -
- Advertentie -