- Advertentie -
- Advertentie -
HomeNieuwsDroge lading schip met luiken gezocht voor WHD

Droge lading schip met luiken gezocht voor WHD

- Advertentie -

Delen

Het Bureau Voorlichting Binnenvaart wil tijdens de Wereldhavendagen op de Jongerendag – vrijdag 7 september – aan de Westerkade een droge lading schip gebruiken om bezoekers in het ruim ervan meer te laten zien over de binnenvaart.

Marco Diepeveen van het BVB: “In het ruim zullen activiteiten plaatsvinden voor jongeren om ze te laten zien wat de binnenvaart is en allemaal kan betekenen voor transport van goederen. De bezoekers zullen over een gangway vanaf de kade het schip op komen en gebruik makend van een vaste trap het ruim betreden.” Deze voorzieningen en activiteiten worden geregeld door het BVB.
De bezoekers maken kennis met verschillende ladingtypes zoals tarwe, zand, veevoeders en grind. Het BVB zoekt zo’n droge lading schip. “Bij voorkeur een schip van maximaal 110 meter lang met 1 ruim. We zijn ook nog op zoek naar grind en tarwe.” Wie één van deze soorten lading in heeft en in de gelegenheid is om hiervan 4 emmers te verzamelen en in overleg te laten afhalen of af te geven aan het BVB, wordt verzocht contact op te nemen met het BVB.

Aftrap
Voor de ‘aftrap’ van de WHD op donderdagavond 23 augustus zoekt het BVB ook een schip voor. Petra Figee: “Het ruim van het schip wordt ingezet voor de aftrap van de Wereldhavendagen. In het ruim zal een optreden van een band plaatsvinden voor een publiek van maximaal 100 personen. We zoeken een schip van maximaal 86 meter lang met 1 ruim.” Het schip dat deelneemt aan WHD op vrijdag 7 september en 23 augustus krijgen een vergoeding.
Marco Diepeveen van het BVB is bereikbaar op (010) 412 91 51 of per mail.

Delen

- Advertentie -

Meer

Laat een reactie achter

Vul uw opmerking in!
Vul je naam in

- Advertentie -
- Advertentie -

- Advertentie -
- Advertentie -