Het BVB heeft vorige week de film ‘Keuringsdienst van Water’ uitgebracht. Deze informatieve film heft het BVB laten maken om het verladers te enthousiasmeren en vooral te inspireren voor het vervoer over water.
In hooguit tien minuten wordt de kijker meegenomen in de logistieke processen van een tweetal verladende bedrijven, te weten Bavaria en Teeuwissen. Zij delen hun ervaringen met hun stap naar het water en geven inzicht in de keuzes die zij hierbij maakten.
We hopen dat na het zien van de film meer verladers zich willen en gaan verdiepen in de mogelijkheden van de binnenvaart. De film is inmiddels breed verspreid onder het uitgebreide relatiebestand van het BVB. Ook is het in diverse media en nieuwsbrieven meegenomen, gedeeld via social media en zal de film in creatieve vorm als bijsluiter meegaan met het vakblad EVO Logistiek. Op deze manier hoopt het BVB veel verladers bekend te maken met de mogelijkheden van the Blue Road.
De film is te zien op de BVB-website en op het YouTube-kanaal BV Binnenvaart. Ook u kunt een steentje bijdragen aan binnenvaartpromotie door het filmpje te delen via uw eigen kanalen.
Nieuwe A-sponsor
Het BVB mag Exho bv uit Raamsdonksveer verwelkomen als nieuwe A-sponsor. Wij waarderen deze bijdrage ten behoeve van de binnenvaartpromotie enorm.
Promotie kan in de toekomst enkel mogelijk gemaakt worden met voldoende financiën. Het BVB roept de sector dan ook op promotie voor de binnenvaart blijvend mogelijk te maken en bij te dragen. Ga naar bijdrage.bureauvoorlichtingbinnenvaart.nl voor meer informatie.
Vlietdagen
Met de succesvolle Wereldhavendagen net achter de rug keek het BVB alweer snel vooruit naar het volgende evenement. Want de Vlietdagen stonden voor het volgende weekend op het programma. Het BVB heeft de binnenvaart vertegenwoordigd tijdens dit maritieme evenement.

Het volgende evenement is nu Ecologistiek op 7 en 8 oktober, waar het BVB aanwezig zal zijn met stand en om de workshop “Wie, wat, water” te geven. Tevens zal hier het Binnenvaartcafe gehouden worden. In november staan dan nog Barge to Business en Riverdating op het programma.












