- Advertentie -
- Advertentie -
HomeNieuwsCommentaar op Knooppuntenboekjes

Commentaar op Knooppuntenboekjes

- Advertentie -

Delen

Dit vaarseizoen zijn alle Knooppuntenboekjes van “Varen doe je samen!” gedrukt en landelijk verspreid. De boekjes geven tips over (mogelijk gevaarlijke) locaties – in totaal meer dan 100 – waar beroeps- en recreatievaart regelmatig in elkaars vaarwater zitten. Handig als de schipper van een pleziervaartuig nieuw is in een gebied en de tocht voorbereidt. Voorbeelden zijn de oversteken in het Amsterdam-Rijnkanaal, de Dortsche Kil, de Volkeraksluizen en de sluizen in de Maas maar ook de oversteek van Maasmond voor Hoek van Holland.
Deelnemende organisaties zijn Rijkswaterstaat, alle provincies, de havenbedrijven van Amsterdam, Rotterdam en Groningen, HISWA Vereniging, Watersportverbond, Koninklijke Schuttevaer, ANWB en Stichting Recreatietoervaart Nederland. Het door deze organisaties getekende Convenant Varen doe je samen! loopt van 2008 tot 2014.
Na de zomervakantie wordt al weer gestart met het actualiseren van de tien boekjes zodat deze in het voorjaar van 2010 weer beschikbaar zijn. De Stichting Recreatietoervaart Nederland (SRN)is geïnteresseerd in opmerkingen waarmee de boekjes zo actueel mogelijk kunnen worden gehouden. Correcties op de bestaande of suggesties voor nieuwe routes of knooppunten doorgeven via [email protected].
Naast de papieren versies zullen de boekjes dan ook weer als pdf vanaf www.varendoejesamen.nl beschikbaar zijn.
www.varendoejesamen.nl
www.srn.nl

Delen

- Advertentie -

Meer

Laat een reactie achter

Vul uw opmerking in!
Vul je naam in

- Advertentie -
- Advertentie -

- Advertentie -
- Advertentie -